ODDZIAL INTERNISTYCZNY

Kierownik Oddziału Wewnętrznego
lek. med. Sylwia Zub - specjalista chorób wewnętrznych

Lekarze:
lek. med. Janusz Ejsmond - specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, diabetolog
lek. med. Krzysztof Wołos - specjalista chorób wewnętrznych,
lek. med. Piotr Kruk - w trakcie specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych,
lek. med. Eduard Grynkiewicz - w trakcie specjalizacji w zakresie medycyny rodzinnej,
lek. med. Teresa Mikołajczak - specjalista chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej
lek. med. Piotr Sury - asystent, anestezjolog,

Ilość lekarzy: 7

Oddziałowa: pielęgniarka koordynująca mgr Małgorzata Bieniasz

Ilość pielęgniarek: 14

Ilość łóżek: 30

Do zadań oddziału należy diagnostyka i terapia pacjentów wymagających hospitalizacji i leczenia z zakresu chorób wewnętrznych.
W skład oddziału wchodzą dwie sale Intensywnego Nadzoru wyposażone w kardiomonitory z automatycznym pomiarem ciśnienia tętniczego krwi i pulsoksymetrem oraz 9 sal 3-łóżkowych.